HAKKIMIZDA

single-img

Lanu, sesi duyan ve bunu hayatına yayabilen demektir. Kendini, sessizliğin sesini duymaya adamış öğrencidir. Hayatın özünü anlamaya çalışır. Gerçeği ortaya çıkarmayı amaçlar. Cehaletini gidermek için öğrenmeye çabalar. Hayatı, evreni ve kendini öğrenmenin  yollarını arar, araştırmacıdır.

Lanu Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde yer alan uzman klinik psikologlar, Türk Psikologlar Derneği’nin akredite ettiği üniversitelerde Psikoloji lisans eğitimlerini tamamlamış, yüksek lisans mezunu, çalıştıkları ekolün eğitimini ve süpervizyon sürecini tamamlamış  uzmanlık alanlarında tecrübeye sahip profesyonellerdir.

Lanu Psikolojik Danışmanlık Merkezi uzmanları mesleki çalışma ve etik sınırlarını gözeterek, yalnızca uzmanı olduğu alanlarda, eğitimini ve süpervizyon sürecini tamamladığı ekolleri ve teknikleri ile çalışmalarını yürütür.

Birey, çift ve ailelerle gerçekleştirilen tüm uygulamalarda rastlantısal sonuçların hedeflendiği her tür ekol, müdahale ve tekniklerden kaçınılır. Lanu Psikolojik Danışmanlık Merkezinde bilimsel dayanağı bulunan ve kanıta dayalı olan yaklaşımları kullanılır.

Kliniğimiz Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesinde bulunmaktadır. Ataşehir, Maltepe, Kadıköy, Bostancı konumlarına ve toplu ulaşımlara yakındır.

bdtegitim.com bdt egitimi