Suadiye Mah. Bağdat Caddesi No:401-1 Kadıköy/İSTANBUL

İstanbul, Psikolog

UZMAN GİRİŞ

İstanbul Anadolu yakası Psikolog ofisimizde, Aile, Çift ve Evlilik Danışmanı Uzman Kadrosu ile ; Caddebostan, Suadiye, Bağdat Caddesi olmak üzere Kadıköy, Maltepe, Üsküdar ve Ataşehir bölgesindeyiz. Psikolog Randevusu Alın.

Danışmanlık sürecinde bireylerin ruh sağlığını korumak, baş etme yöntemlerini zenginleştirmek, Kriz dönemlerini yönetebilmelerine destek olmak, Zihinsel-duygusal ve davranışsal süreçlerini anlamlandırmalarına katkı sağlamak,

Uyum sağlama becerilerini geliştirmek ve Ruh sağlığı ile ilgili yaşanabilecek olası problemler kapsamında Önleyici çalışmalar yürütmek temel hedefimizdir.

HİZMETLERİMİZ

single-img-eight
Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Lanu, sesi duyan ve bunu hayatına yayabilen demektir. Kendini, sessizliğin sesini duymaya adamış öğrencidir. Hayatın özünü anlamaya çalışır. Gerçeği ortaya çıkarmayı amaçlar. Cehaletini gidermek için öğrenmeye çabalar. Hayatı, evreni ve kendini öğrenmenin  yollarını arar, araştırmacıdır.

Lanu Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde yer alan uzman klinik psikologlar, Türk Psikologlar Derneği’nin akredite ettiği üniversitelerde Psikoloji lisans eğitimlerini tamamlamış, yüksek lisans mezunu, çalıştıkları ekolün eğitimini ve süpervizyon sürecini tamamlamış  uzmanlık alanlarında tecrübeye sahip profesyonellerdir.

Lanu Psikolojik Danışmanlık Merkezi uzmanları mesleki çalışma ve etik sınırlarını gözeterek, yalnızca uzmanı olduğu alanlarda, eğitimini ve süpervizyon sürecini tamamladığı ekolleri ve teknikleri ile çalışmalarını yürütür.

Birey, çift ve ailelerle gerçekleştirilen tüm uygulamalarda rastlantısal sonuçların hedeflendiği her tür ekol, müdahale ve tekniklerden kaçınılır. Lanu Psikolojik Danışmanlık Merkezinde bilimsel dayanağı bulunan ve kanıta dayalı olan yaklaşımları kullanılır.

Kliniğimiz Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesinde bulunmaktadır. Ataşehir, Maltepe, Kadıköy, Bostancı konumlarına ve toplu ulaşımlara yakındır.

VİDEOLARIMIZ

TÜMÜNÜ GÖSTER

 
single-img-eight
Çalışma Alanlarımız
  • Bireysel Psikolojik Danışmanlık
  • Cinsel Psikolojik Danışmanlık
  • Aile Ve Çift Danışmanlığı
  • MMPİ TESTİ

Alanında uzman psikologlar ile danışanların ihtiyaçlarına ve hedeflerine yanıt vermek amacıyla oluşan merkezimizde bireysel psikolojik danışmanlık, aile ve çift danışmanlığı, cinsel psikolojik danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Suadiye Psikolog

Bağdat Caddesi Psikolog
Bostancı Psikolog
Ataşehir Psikolog
Caddebostan Psikolog
Erenköy Psikolog
Kadıköy Psikolog
Psikolog Randevu

 
 
single_01
Danışanlarımız Neler Söylüyor

Danışan Yorumları

testimonial-img
E... A...
Göksu Hoca'dan 3 aydır danışmanlık almaktayım. Görüşmelere başlamadan önce nefes alamıyordum ağır panik ataklar geçiriyordum ve her adımımda panik atak geçirebileceğimi düşünüyordum. Görüşmelerin sonunda normal hayatıma dönebildim. Kendisine ve Lanu Psikolojiye teşekkür ederim. Ofis Bağdat Caddesi üzerinde ulaşımı gayet kolay ve içten, samimi bir ortamı var. Tavsiye ederim.
testimonial-img
t....l
Pandeminin başlamasıyla artan sorunlarım, ya da sorunlarımın farkındaligiyla bir destek almam gerekliliğini anlamakla başladı Göksu hanımla seruvenimiz. Aslına bakılırsa o güne kadar bunu bir ihtiyaç olarak görmüyordum. Göksu hanım ilk görüşmeden itibaren aslında benimle birlikte büyüyen problemlerimin büyümemesi gerektiğini cozemeyecegim dediğim şeylerin cozulebilecegini gösterdi. Kısmı online yaptığımız görüşmelerle artık daha güçlü bir bireyim. İş ve özel hayatıma katmış olduğunuz bütün guzellikler için teşekkür ederim.
testimonial-img
se...t
Kendisiyle hem online hem yüz yüze görüşmeler yaptık. İçinde bulunduğum sorunlardan hızlıca ve akıllıca çıkmamda çok büyük emekleri oldu. Kendisine bir de buradan teşekkür ediyorum.
testimonial-img
ne...d
Göksu Hanımın süreç boyunca tüm görüşmelere özenle hazırlandığını o kadar hissediyordum ki... nokta atışı ifadeleri, yeri gelince benim kendime dahi ifade edemediklerimi söylerken yeri gelince yumuşak yaklaşımı ile rahatlatan hali.. iyi ki diyorum. Tam size göre bir meslek Hocam , iyi ki sizinle tanışma fırsatmış olmuş artık evliliğe dair korkularımı yenmiş , yanlış düşüncelerimi değiştirmiş durumdayım ve korktuğumun aksine sağlıklı bir evlilik yapacağıma dair inancım arttı
testimonial-img
a....c
Arkadaşımın tavsiyesiyle gittim.Çok memnun kaldım.Güler yüzlülüğüyle,samimiyetiyle kendimi çok yakın hissetim görüşmelerin çok verimli geçti bana yardımcı olduğunuz için size minnetarım :)
testimonial-img
be...y
İlk olarak Göksu Hanımla uyku problemlerimden dolayı görüşmeye başladık ilerledikçe aslında bunca yıldır farkında olup da göz ardı ettiğim şeyleri ,benim kendimi değiştirme isteğimi ,bi noktada hayatımda aşamadığım sorunların kaynağını çözümledik ve inanın son görüşmeden çıkınca olması gereken ben kimmişim onunla tanıştım. maalesef ki acının içinden geçmedikçe dışına çıkamıyoruz bu farkındalığa varırken bazı noktalar can yakabiliyor,acı verebiliyor ama bu yolculukta Göksu Hanım hep destekçim oldu. İçimdeki benle tanışmama vesile olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.
bdtegitim.com bdt egitimi